Hakkımızda

Keskintaş nakliyat, nakliye ve Taşımacılıkta 1994 yılından bu yana asla ilkelerinden şaşmadan müşterinin memnuniyeti ve çıkarlarını gözeterek saygılı ve otoriter bir taşımacılık hizmeti sürdürmektedir. Profesyonel olarak sürdürdüğümüz her hizmet sonrası müşteriye olumlu bir izlenim bırakan firmamız, istanbuldan başladığı hizmet alanını her geçen gün genişleterek Tüm Türkiyeye evden eve nakliyat başta kurumsal taşımacılık şehirlerarası nakliyat hizmeti veren bir firma olmuştur.

keskintaş nakliyat

Keskintaş Evden Eve Nakliyat

Firmamızın kendi bünyesinde oluşturduğu ve kadrolu olarak tüm sosyal güvenceleri sağlanmış deneyimli, uzman ve eğitimli personeli ile diğer nakliye firmalarına nazaran daha farklı bir firma olduğu, gerçekleştirilen hizmetin bir aile ortamında gerçekleşiyor olması , hem müşteri için hemde hizmeti veren personel için sıkıntı değil eğlenceye dönüştüğü bir gerçektir.

Keskintaş evden eve nakliyat İstanbul Ataşehir merkezli olarak İstanbul ve tüm ilçelerine yıllardır artan iş kalitesi ve referansları aracılığı ile hizmet vermektedir. Evden eve başta tüm taşıma türlerini hizmet kapsamında gerçekleştiren firmamız müşterisinin ne istediği ne beklediğini en iyi şekilde analiz ederek başarının olmazsa olmaz dediği hizmetle bütünleşştirerek çözüm ulaştırmaktadır.

Keskintaş Nakliyat Kaliteli Taşıma Uygun Fiyat

Ataşehirbaşta Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar bölgesinde hizmetin güvenli şekilde sunulmasının sağlanması adına firmamız büyük bir sorumluluk göstermekte çalışmalarını planlayıp organize etmektedir. Tabi bunun için kaliteli malzeme uzman ekip gerektiğinin bilinci de hareket edip tüm gerekli arguvanları temin ediyoruz. Keskintaş evden eve nakliyat olarak biz doğru adres olmayı her daim başarmanın mutluluğunu sizlerin sayesinde yaşıyoruz.