Ofis taşımacılığı Ofisinizi yeni bir konuma aldırmak istiyorsanız sizin için en zorlu süreç nakliyat firması bulmak olabilir. Çünkü evden eve nakliyat firmalarına güven duymuyor olabilir ya da yaptıkları sigortaları yetersiz buluyor olabilirsiniz.

ofis taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Bu gibi durumlarda ofis taşımacılığı hizmeti veren ve bu alanda deneyim sahibi şirketler ile iş birliği sağlamanız gereklidir. Bunun sonucunda güvenle eşyalarınızı emanet edebilirken sorunsuz bir taşınmanın da keyfini yaşarsınız.

Yeni bir ofise geçeceğiniz zaman bulduğunuz firma ile bazı önemli bilgileri paylaşmanız gerekiyor. Bu bilgilerden en önemlisi lokasyonunuzun tam tarifidir. Hem sokak ve numara ile verirken hem de bazı önemli marketlerden, mağazalardan tarif vererek firmanın işini kolaylaştırabilirsiniz.

Bunun yanında İstanbul ofis taşımacılığı firmasına katınızı, asansör olup olmadığını ve varsa yük taşımaya izin verilip verilmeyeceğini de iletmelisiniz. Ayrıca ofisin bulunduğu sokağa araç yanaştırıp yanaştırılamayacağı da önemlidir.

Ofis Taşıma

Nakliye firması olarak ofisinizi taşırken eşyaların nasıl yükleneceğine personeller karar verecektir. Sizin de konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız işlemleri hızlandırır ve bazı yönlendirmeler yapabilirsiniz. Fakat önce büyük ve uzunlamasına olan eşyaların yerleşimi, bunların kamyona sabitlenmesi önemlidir. Ardından daha küçük parçalar kamyona koyulmalıdır. Önemli evraklar en son koyulabilir. İşlem tamamlandığında ofis taşımacılığı firması eşya listesi verdiyseniz buna bakarak son bir kontrol yapabilir.