Parça eşya taşımacılığı firması olarak komple taşımacılığın yanında müşterilerin en çok zorlandığı parça eşya taşımacılığı oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Parça eşyalarınızın taşınması diğer eşyalara göre hem daha uygun hem daha hızlı gerçekleştirilir. Bunun için ambar şeklinde nakliyat firmaları bulunuyor. Siz taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı verdiğiniz zaman bölümlere ayrılmış araçlarla güzergâh üzerinden nakliye gerçekleştiriliyor.


parça eşya taşımacılığı

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Bu sayede hem uygun hem de hızlı bir taşımacılık gerçekleştirilir. Bu taşımacılığın en büyük sorunu firmaların bilinçsiz hareketleri nedeniyle eşyalarınızın kaybolması oluyor. Son yıllarda yaygınlaşan ondan önce böyle bir hizmet duyulmamışken insanlar parça eşyaları için örneğin, buzdolabı, masa, vitrin, çeyiz gibi eşyaları araç tutarak veya sadece bir araç kiralama nedeniyle yüksek bedellerle taşıma gerçekleştiriyorlardı.

Son yıllarda yaygınlaşan ve çok fazla kullanılan parça eşya taşımacılığı insanların işlerini oldukça hafifletmesine yardımcı oldu. Anlaşacağınız işini iyi yapan kaliteli bir firma eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyarak sizlere ek bir ücret ödettirmiyor.

Parsiyel Taşıma Hizmetleri

Yıllardır Türkiye genelinde yaptığımız her iş ile oldukça göz önünde olan nakliye firması olarak parsiyel taşımacılığı konusunda oldukça büyük bir önem taşıyoruz. Taşınan eşyalarınız büyük bir titizlikle taşınıyor. Eşyalarınızın boyutlarına ve kırılma derecelerine göre özel ambalajlama yaparak eşyalarınızın hareket esnasında her hangi bir zarar görmesini engelliyoruz. Özel gelişmiş araç filomuz sayesinde her yol kapasitesine ve eşya kapasitesine sahibiz. Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi artık uzağınızda değil

nakliyat ambalajlama

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı genelde küçük evlerde oturan taşınmak zorunda kalan bireylerin, bürodaki bazı eşyaların başka bürosuna taşınmanı isteyen kurumların daha ekonomik maaliyetle taşınma arzusundan doğmuş bir hizmet tarzıdır. Günden güne artan ekonomik zor koşullar insanları daha uygun hizmet almak zorunluluğunda bırakmıştır.  Şehiriçi şehirler arası tüm taşıma türlerinde uygulanan bu yöntem aynı yönde eşyaları bulunan başka bir müşteriyle birden çok eşyanın  taşınmasından kaynaklanan düşük maaliyetli taşınma olanağı sunar.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul parça eşya taşımacılığı ‘nda firmamız Türkiye genelinde 81 ile güvenli nakliyat nakliye ve  taşıma sunan uzun yıllardır hizmet veren firma olmanın getirdiği birikimlerle seçkin birçok müşteri kitlesi olan firmadır. Taşıma sırasında eşyaların karışmaması adına özel aparatlar ve kabinler kullanılmaktadır. İkl teslim edilecek eşya eşya aracın en arkasına yerleştirilmekte araçlarımız 2 – 3 parça eşya taşım yapabilecek kapasiteye sahip araçlardır.